Archief: zo was het op 4-9-21 bij Radio Centraal 9.00-12.00 u (In de Kijker) – Ook terug te vinden op Mixcloud

  • Jesus Christ Superstar (Andrew Lloyd Webber, bewerking Willy Hautvast, Harmonie Kunst & Vreugd Beveren)
  • Firestorm (Stephen Bulla, Mercator Brassband Rupelmonde)
  • Fantasy on two flemish folksongs (August de Boeck, BRT Philharmonisch Orkest)
  • Laurena (Johan Nijs, Harmonie Musina Muizen)
  • Canterbury Choral (Jan Van der Roost, Harmonie Sint Cecilia Schelle)
  • Overture for Winds (Felix Mendelssohn, Tokyo Kosei Wind Orchestra)
  • Crazy Music in the Air (Jacob de Haan, Selandia Brassband Denemarken)
  • Chariots of fire (Vangelis)
  • Tekst: Bloei (Julius Schellens)
  • Mille Regretz (Josquin des Prez, Pulse Ensemble)
  • Tekst: Kleur bekennen (Anne Van Moere)
  • Als ick u vinde (Hubertus Waelrant, Sint Ceciliakoor Ranst) 
  • Tekst: Het Geluk (Frans Van de Velde, Anne Van de Velde)
  • Belletjes (Martine Bijl)
  • T-Bone Concerto (Johan De Meij, The United States Army Field Band. Solist op trombone: José Milton Vieira)
  • Madagascar (Hans Zimmer, bewerking Jan Valta, Philharmonic Wind Orchestra Zwitserland)
  • The Mask of Zorro (James Horner, bewerking John Moss, Banda da Sociedade Filarmónica União Seixalense)
  • A Tribute To Elvis (Bewerking James Christensen, Banda de Música da Associação dos Bombeiros Voluntários de Torres Vedras)
  • Odilia (Jacob de Haan, Banda Comércio e IndústriaCaldas da Rainha)
  • Feria de Julio (Fernando Bonete Piqueras, Concertband Vooruit Harelbeke)
  • Tekst: Jonge mensen die zwijgen (Maud Vanhauwaert)
  • Sterren (Kurt Bikkembergs, Kinderkoor Waelrant Borgerhout)
  • Tekst: Zul je voorzichtig zijn (Maud Vanhauwaert)
  • Lied des Marmottenbube (Ludwig von Beethoven, bewerking Inge Sykora, Kinderkoor Caloroso Wommelgem)
  • Tekst: Fragment uit bundel “Wij zijn evenwijdig” (Maud Vanhauwaert)
  • Freedom is Coming (Zuid Afrikaanse Traditional, bewerking Anders Nyberg, Gospelkoor Voices Merksplas)
  • Ouverture to “Egmont” opus 84 (Ludwig Von Beethoven, Gewandhausorchester Leipzig)
  • Irish Castle (Marcus Götz, Jugendblasorchester der Stadt Geisingen)
  • Martenizza (Piet Swerts, LandesJugendBlasOrchester Rheinland-Pfalz)
  • Slavische dansen opus 46 (Antonin Dvořák, Czech Philharmonic Orchestra)